№ 5 (162): Перша пятірка здевальвованих валют У порівнянні з максимальними значеннями 2008 року найсильніше девальвували на сьогодні національні валюти:
|
№ 5 (162): Як шахраї обманюють безробітних Схеми, коли люди, що втратили роботу, потрапляють в руки шахраїв, які обіцяючи заняття, що приносить надприбуток, виманюють у довірливих громадян останні гроші, на жаль, цілком успішно працюють вже багато років.
Але зараз, коли в Україні повільно, але неухильно збільшується число безробітних, діяльність подібного роду аферистів може завдати суспільству помітно більшої шкоди, ніж у попередні економічно благополучні часи. Знайти роботу стає все складніше, і зневірені люди готові довіритися буквально першим зустрічним. |
№ 5 (162): У МЗС визнали, що рішення суду ООН вигідніше Румунії Про це він заявив заступник міністра закордонних справ Олександр Купчишин.
Дипломат підкреслив, що за всю історію діяльності Міжнародного суду ООН у справах по делімітації морських просторів лінія здвигалася убік компромісу, і визнав, що лінія, яку провів суд, знаходиться ближче до пропозицій, які висунула румунська сторона. |
№ 5 (162): З першого лютого в Україні подорожчали цигарки Відтепер покурити стало дорожче: почав діяти підвищений акцизний збір на тютюнові вироби. Це значить, що тепер одна цигарка з фільтром подорожчала мінімум на 4,7 коп. (плюс 3,7 коп. до акцизу та 1 коп. і більше – так звана адвалорна складова – податок в 16% від продажу цигарок, пачка таких цигарок – мінімум на 94 коп., а цигарка без фільтра – на 2,5 коп., а їхня пачка – на 50 коп. Найбільше це вдарило по виробниках дешевої бесфільтровки, ціна якої зросла на третину і більше (було 1,25-1,5 грн.).
|
№ 5 (162): Фіксований зв’язок втратить абонентів? Національна комісія з питань регулювання зв’язку (НКРЗ) на черговому засіданні вирішила підвищити граничні тарифи на місцевий зв’язок у середньому на 10 відсотків. |