№ 13(70):

Період розпорошеності національно-демократичних партій минає

Актуалії

Підписання меморандумуПідписання меморандуму про створення Блоку національно-демократичних та патріотичних сил на рівні обласних та сумських міських організацій партій відбулось 2 квітня у Сумах.На всеукраїнському рівні такий меморандум було підписано 24 березня у Києві. До блоку увійшли: Народний Рух України, Українська Народна партія, Республіканська Християнська партія, Українська Республіканська партія «Собор», Партія відродження села.

Мета створення Блоку – консолідація національно-демократичних сил в умовах протистояння з антиукраїнською олігархічно-комуністичною коаліцією, а також об’єднання своїх зусиль задля боротьби з негативними тенденціями в усіх сферах соціально-економічного та гуманітарного життя в області та безпосередньо в Сумах.

Головним способом досягнення цієї мети партії, що оголосили про створення вищезазначеного Блоку, планують сформувати виборчий блок та спільно взяти участь у виборах до місцевих рад.

Меморандум про створення Блоку національно-демократичних та патріотичних сил підписали голови та представники голів обласних та сумських місь-ких організацій зазначених партій. Подібне підписання планується і на рівні районних та інших міських партійних організацій.