№ 20 (77):

Нові пристрасті навколо сміттєвого полігону

Актуалії

Сесія сільради, на якій було розглянуте питання подовження використання сміттєвого полігону до кінця червня цього року, минулої п’ятниці відбулася у Верхній Сироватці. 

За відмітками проекту 2005-2006 років полігон майже вщерть наповнений. Тому депутати (разом з міським головою Сум, який був присутній на сесії), вирішили повернутись до проекту 1997 року, який дозволяє використовувати полігон ще декілька місяців.


Одна з деталей коригування – отримання від Сум субвенції у розмірі 200 тисяч гривень по першому півріччю для соціально-економічних потреб села Верхня Сироватка. 

Депутати майже одностайно дали згоду на використання полігону до 28 червня по нових (точніше, старих – 1997 року) відмітках. Це ніби дає можливість сумській міській владі облаштувати сміттєвий полігон у Великому Бобрику, що в Краснопільському районі.

Але в той же день депутат сільради Верхньої Сироватки пан Михайлюк разом зі своїми однодумцями перекрили шлях до полігону. Сумський міський голова вважає такі дії не правомірними і, мовляв, пан Михайлюк має відшкодувати збитки, яких зазнало місто в результаті збою роботи транспорту, що вивозить сміття. А це – за приблизними розрахунками – біля 70 тисяч гривень.