№ 20 (77):

Пріоритетна галузь

Актуалії

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Сапсай 23 травня побував у сільгосппідприємствах Роменського та Липоводолинського районів. 

В Роменському районі Володимир Сапсай відзначив успішну роботу із залучення інвесторів до обробітку землі, яка раніше не оброблялась. Водночас, недостатньо організовано роботу районної державної адміністрації з розвитку тваринницької галузі. За 4 місяця цього року допущено зменшення поголів’я великої рогатої худоби, корів, свиней та птиці. Разом з тим, є інвестори, які планують розпочати будівництво в районі свинокомплексу на 6 тисяч свиноматок.


У сусідньому Липоводолинському районі ведеться цілеспрямована робота по стабілізації тваринницької галузі  На території АФ «Беєво» завершується будівництво доїльної зали на 400 корів, що значно покращить продуктивність корів та умови їх обслуговування. У агрофірмі «Семенівська» створено пункт прийому молока від населення. Він дає змогу щоденно заготовляти 3,5 – 4 т молока. Ціна за зданий кілограм молока становить 1,6 – 1,8 грн. Компанія «Агротрейд» вже веде підготовчу роботу з будівництва сучасного свинокомплексу на 50 тисяч голів. Рекомендовано з позитивним досвідом цих господарств ознайомити керівників інших господарств району та області.