№ 42 (99):

"Конотопська выдьма запрошує"

Історія і культура

У Конотопі пройшов щорічний обласний фестиваль гумору та сатири «Конотопська відьма запрошує...».

За словами організаторів, мета проведення фестивалю – збереження української культури,  відтворення і популяризації народних звичаїв, традицій та обрядів, розкриття жіночого образу та відображення його у всіх сферах.


Гостей та шанувальників гумору привітали заступник міського голови міста Конотопа Тетяна Володіна, відомий сумський гуморист Григорій Єлишевич, інші.

Цього року до Конотопа з’їхалися аматори народної творчості з 12 районів та міст Сумщини.

У програмі фестивалю широко представлені вокальний та драматичний жанри, хореографічні композиції. Глядачі тепло вітали танцювальні колективи «Перлина» з Ромен та «Слов’яночка» з Шостки, солістку з Шосткинського району Ксенію Смик, ансамбль народної пісні Тростянецького районного будинку культури, драматичні колективи Шевченківського сільського будинку культури Конотопського району та Конотопської школи №7.

Одним з найцікавіших творчих номерів став спільний проект «Моя бабця – відьма» у виконанні групи «Стороннім вхід заборонено» з Конотопа та ансамблю «Лідер» (Шостка).

Учасники «Конотопської відьми…» отримали на згадку дипломи та пам’ятні сувеніри. А всі, хто завітав на фестиваль – гарний настрій та заряд бадьорості, повідомляється на сайті Сумської ОДА.