№ 27 (135):

Електроліт у підпіллі

Актуалії

За інформацією прес-служби ДПІ у м. Суми, нещодавно в ході проведення операції "Акциз" співробітниками Головного відділу податкової міліції ДПІ в м. Суми було виявлено підпільний цех з виготовлення автомобільного електроліту. Підпільний цех знаходився в районі вул. Курської.

"Виробники", аби отримати електроліт, змішували дистильовану воду та сірчану кислоту. Зрозуміло, ніяких документів дозвільного характеру на небезпечне виробництво у них не було.
  


У ході огляду було виявлено та вилучено із незаконного обігу залишки 49 тонн сірчаної кислоти на суму 83,3 тис. грн. та вже готову до реалізації продукцію на суму майже 16 тисяч гривень. Не залишили податківці «підпільщикам» і устаткування для промислового виробництва небезпечної хімічної речовини, а такого виявилося на суму понад 100 тис. гривень.

У діях директора Товариства вбачаються ознаки складу злочину, передбачені ст. 212 Кримінального кодексу  України «Ухилення від сплати податків, зборів, (обов’язкових платежів)». Проводяться подальші перевірочні заходи.