№ 36 (193):

Запасався харчами

Актуалії

Припаси на зимуЛише кілька годин знадобилася неодноразово судимому зловмиснику, щоб обікрасти два господарства в одному з сіл Конотопського району. Таким чином крадій хотів запастися на зиму провіантом. 


9 вересня до чергової частини Конотопського міського відділу міліції звернувся житель селища Дубов’язівка. Чоловік повідомив правоохоронцям, що хтось невідомий вночі проник до його господарства, звідки викрав велосипед та кролів.Для отримання більш повної інформації та розкриття злочину міліціонери виїхали на місце пригоди. При огляді господарства виявили, що двері літньої кухні, де знаходився велосипед,  зловмисник відкрив монтировкою, яку, до речі, узяв тут же. Потім відкрив клітку та забрав двох річних кроликів.


Правоохоронці почали перевіряти усіх осіб, які перебували під наглядом у місцевому відділу міліції. Знали, що п’ять місяців тому з місць позбавлення волі звільнився 35-річний чотири рази судимий житель цього ж села. Окрім матері у нього нікого не було. Та він не мешкав з нею постійно, а жебракував, звісно ніде не працював.

- Необхідно було знайти підозрюваного, - розповідає дільничний інспектор міліції Павло Міцай – аби з’ясувати  чи причетний він до цієї крадіжки. Почали перевіряти всі місця, де міг перебувати зловмисник та побачили його поблизу ставку. Та тільки – но стали підходити до підозрюваного, той почав тікати.

Уже після затримання чолов’яга розповів міліціонерам, що дійсно близько півночі вирішив "сходити на роботу". До господарства потрапити було дуже легко – фіртка закривалася лише на гачок, собаки теж не було, господарі звісно ж спали. Викравши велосипед, він погрузив у сумку кролів та поїхав додому. Вдома заховав "здобич" у сараї.

Та цього йому показалося замало. Тому він пішов працювати далі. На сусідській вулиці жила самотня бабуся. Проникнувши до її господарства, злочинець закрив ставні на вікнах будинку, щоб старенька нічого не побачила. Відкривши вже своєю монтировкою погреб, викрав 20 банок всілякої консервації, яку також заховав у сараї.

Наразі, всі викрадені речі повернуті господарям. Відносно крадія вирішуються питання про порушення кримінальних справ. Проводяться додаткові перевірки. 

Тетяна Кушнерова, Конотопський МВ ГУМВС України в Сумській області