№ 36 (193):

Зґвалтувати не вийшло

Актуалії

Буде час поміркувати15-річна дівчинка, жителька Ямпільського району,  мало не стала жертвою ґвалтівника. Коли нападник намагався затягнути її в лісосмугу, вона не розгубилась та почала кликати про допомогу. Крик почула подруга і зателефонувала батькам.

8 вересня близько третьої години дня зі школи додому повертались дві подружки. Дорога чимала, 4 кілометри, проте добре відома.  На півдорозі шляхи дівчат розійшлись.Одній з них назустріч виїхав на велосипеді чоловік. Здавалося б, звичайна річ. Проте чолов’яга не проїхав мимо. Він силою затягнув ученицю в лісосмугу, маючи в голові злочинний намір, зґвалтувати її.  Та не зважив на те, що крик дівчини може хтось почути. А дівчинка чимдуж звала на допомогу. На щастя, це почула подруга і фактично стала рятівником. Вона зателефонувала додому до її батьків і розповіла про почутий крик.

Вітчим не забарився, він злякав ґвалтівника. Той втік, кинувши велосипед.
 

Далі сім’я зателефонувала до міліції. За фотографією дівчина одразу впізнала нападника. Речовим доказом став і велосипед з відбитками, що наляканий зловмисник залишив мало не на дорозі.

Пізніше свій вчинок затриманий пояснив, що у всьому виною горілка. Він, непрацюючий, раніше судимий за крадіжку, жив із своє співмешканкою, та її 15-ти річною донькою. Того дня подружжя перехилило по чарці, а далі всі розійшлися по своїм справам. Він поїхав у сусіднє село за яблуками, побачив привабливу дівчину, і у нього в голові виник план – задовольнити свої сексуальні потреби.

Тепер чоловік відповість за свій вчинок перед законом. Він знаходиться на підписці про невиїзд. Проти нього вже порушили кримінальну справу за ч.2 ст. 153 України. Йому загрожує від 3-х до 7-ми років позбавлення волі.

Тетяна Гарбуз, СЗГ ГУМВС України в Сумській області