№ 36 (193):

Гуманітарний вантаж зі Швейцарії

Новини

Гуманітарна допомога

Сумщина отримала чергову гуманітарну допомогу зі Швейцарії, вартість якої складає 83 тисячі євро.

Цього разу це – одинадцять 20-тонних вантажівок з гуманітарною допомогою вагою близько 135 тонн, один спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль та вантажна швидка допомога для сільської місцевості.Доправили цей вантаж зі Швейцарії на Сумщину 25 чоловік, які своїми зусиллями вирішили зробити добру справу – допомогти області. Це люди різних професій, серед яких – лікарі, бізнесмени, службовці, журналісти, водії, колишні поліцейські. Всі вони у ході церемонії передачі гуманітарної допомоги, що відбулася на площі Незалежності, отримали подяки голови облдержадміністрації.

Вітаючи іноземних гостей, керівник області Микола Лаврик зауважив, що на Сумщині їх зустріла не лише гарна сонячна погода, а й відкриті серця сумчан. Від імені всіх жителів області він висловив подяку президенту об’єднання "Help Point Sumy" Маріанне Піффаретті й всім, хто долучився до цієї благородної справи, та засвідчив щиру, побратимську шану.

Крім того, очільник області щиро подякував Надзвичайному та Повноважному Послу Швейцарії в Україні пану Георгу Цублеру, який також взяв участь в урочистостях, що він знайшов час і завітав на Сумщину.

За словами посла, надзвичайно важливо, що надання такої допомоги Сумщині – це ініціатива громадськості, а не влади. На його думку, це ще раз доводить те, що той, хто хоче допомогти, робить це незалежно від підтримки держави.

Пані Маріанне Піффаретті, завдяки особистим контактам якої Сумщина п’ятий рік поспіль отримує допомогу зі Швейцарії, зауважила: "Прийміть цей гуманітарний вантаж як акт дружби між Швейцарією й Україною. Друзі мають допомагати одне одному, і ми це робимо від щирого серця!". За її словами, наступний гуманітарний конвой Сумщина отримає навесні.