№ 1 (208):

У Глухові розбазарювали державну земельку

Новини

Глухівський гербНещодавно Глухівською міжрайонною прокуратурою спільно з СДСБЕЗ міського відділу ГУМВС України в Сумській області проведено перевірку службовими в Глухівському міському управлінні земельних ресурсів. І виявлено грубе порушення вимог земельного законодавства.

Річ у тім, що ще в лютому 1994 року постановою кабінету міністрів України в райцентрі створено державний історико-культурний заповідник площею 75 гектарів, який згодом передано в державну власність. Межі та режим використання його зон охорони затверджені рішенням представника президента України в Сумській області в квітні того самого 1994-го.Достовірно знаючи про це, службові особи міського управління земельних ресурсів погодили проект землеустрою, що призвело до прийняття сесією міської ради рішення про продаж земельної ділянки площею 560 квадратних метрів для будівництва магазину непродовольчих товарів одним приватним підприємцем. Йому було незаконно видано державний акт на право власності на земельну ділянку, внаслідок чого вона виведена з власності держави. Збиток склав понад 111 тисяч гривень.

Глухівським міжрайонним прокурором за даним фактом порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Триває досудове слідство.

За інформацією Глухівського міжрайонного прокурора Костянтина Підлубного