№ 1 (208):

Свята пройшли спокійно

Новини

Ялинкові прикрасиУже традиційно, що в переддень новорічних свят правоохоронці Сумщини переходять на посилений варіант несення служби. Аби не затьмарити святковий настрій громадян, посилена робота міліції дає можливість не допустити надзвичайних подій та порушення громадського порядку в області.

В обласному центрі в ніч з 31 грудня на 1 січня 2010 року мир та спокій сумчан забезпечували 250 міліціонерів та військовослужбовці місцевої  військової частини.Спільні скоординовані дії правоохоронних органів забезпечили новорічну ніч без жодних значних порушень. Міліцейські частини регіону  зафіксували 7 злочинів, які одразу були розкриті "гарячим" слідом. Загалом в період з 31 грудня по 4 січня було скоєно 29 злочинів, з яких міліціонери розкрили 24. Серед злочинів переважали квартирні крадіжки, вуличні грабежі, виявлялися факти пов’язані із наркотиками. 

Працівниками ДАІ в новорічну ніч в Сумській області  за порушення правил дорожнього руху було затримано 30 водіїв, які керували автомобілями у стані алкогольного сп’яніння.    
  

Загалом же можна сказати, що новорічна ніч,  як і свята в цілому у Сумах виявилися спокійними.

Ельвіра Біганова, СЗГ ГУМВС