№ 1 (208):

Погорів на сервізі

Актуалії

Мельхіоровий сервізМіліцейська статистика свідчить, що останнім часом домушники стали приділяти особливу увагу квартирам з металопластиковими вікнами та балконами, розташованими на 1 –их та 2-их поверхах.
 

Власники таких квартир й не підозрюють, що за їх помешканням хтось може слідкувати. У цьому ще на початку 2008 року переконалась 54-річна конотопчанка.  Жінка залишила без нагляду свою квартиру на декілька днів, і стала жертвою домушника. Квартирний злодій проник до помешкання звідки викрав DVD – програвач, цифровий фотоапарат і набір мельхіорового посуду. Це стало можливим завдяки зручному розташуванню квартири і металопластиковому вікну.- Під час огляду помешкання було встановлено, що домушник проник до  квартири, яка, до речі,  розташована на 1-му поверсі, відігнувши металопластикове вікно, - розповідає оперуповноважений сектору карного розшуку Конотопського МВ ГУМВС в Сумській області Ярослав Федорченко.
 
– Діяв швидко та тихо. Забравши  лише DVD, цифровик та набір посуду, який йому дуже сподобався. Назад  виліз знову ж таки через вікно.

Як з’ясувалось згодом, крадій вирішив продати лише цифровий фотоапарат. DVD та посуд він залишив собі.

Затримати квартирного крадія вдалось лише через два роки. Оперативники отримали  інформацію, що цю крадіжку міг скоїти раніше судимий 27-річний конотопець. На той час він періодично вживав наркотики і йому були потрібні гроші для їх придбання. Тож перевіривши цю інформацію, співробітники міліції затримали домушника. Як доказ у скоєнні цієї квартирної крадіжки став мельхіоровий сервіз. Посуд так сподобався викрадачу, що останній вирішив залишити його собі.

Уже у відділку зловмисник розповів, як того дня  примітив квартиру з метало пластиковим вікном, де не світилось. Декілька разів "продзвонив" її, щоб взнати, чи є хто вдома. Така, попередньо зібрана, інформація і дала  можливість вдало вибрати час крадіжки. А далі – вже справа техніки: яким чином він це робитиме, вже залежало  від обставин. Грошей та золота зловмисник не знайшов, тож брав все, що можна було легко винести й згодом продати.

Зараз домушник затриманий та перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. DVD – програвач та сервіз будуть повернуті власниці, яка вже й не сподівалась їх побачити. За цим фактом порушена кримінальна справа, ведеться слідство.  

Тетяна Кушнєрова, помічник начальника Конотопського МВ ГУМВС в Сумській області