№ 6 (213):

Убивця на Альфа-Ромео

Новини

Альфа-ромео 777 ВР - життя людини ніщоУранці 14 березня 2010 року в обласному центрі в район зупинки громадського транспорту "М’ясокомбінат" водій автомобіля "Хюндай" зупинився на червоне світло світлофора, щоб пропустити пішоходів, які перетинали проїзну частину дороги на зелений сигнал світлофора. Саме в цей час із центра міста по вул. Харківській рухався автомобіль "Альфа-ромео" та допустив попутне зіткнення з автомобілем "Хюндай", який чекав поки загориться зелене світло світлофора.


Від потужного удару легковик "Альфа-ромео" відкинуло на зустрічну смугу проїзної частини, де переходили дорогу пішоходи. У результаті пригоди водій автомобіля "Альфа-ромео" скоїв наїзд на двох пішоходів, одного з пішоходів відкинуло на відстань більше 50 м від місця зіткнення. Після такого удару шансів на життя у чоловіка не було. Пішохід від отриманих травм помер на місці пригоди, іншого пішохода з тілесними ушкодженнями було доставлено до лікарні.

З початку року на території Сумської області сталося 57 дорожньо-транспортних пригод в яких 6 людей загинуло та 75 травмовано.


СЗГ УДАІ в Сумській області