№ 11 (218):

Операція "Бюджет"

Актуалії

Наповнення бюджету У квітні 2010 року в Державній податковій інспекції в м. Суми підписано розпорядження, яким передбачено проведення операції "Бюджет". Основою операції є підвищення ефективності контрольно-перевірочної роботи, виявлення та руйнування схем ухилень і мінімізації податкових зобов’язань.

Задля проведення цього заходу вже створено при податковій інспекції  робочу групу, до складу якої увійшли представники всіх структурних підрозділів інспекції.

Для відпрацювання суб’єктів, які найімовірніше порушують податкове законодавства, відібрано 54 підприємства-"мінімізатора". Їх визначили за найбільшими обсягами валового доходу отриманого цими платниками за 2009 рік та найменшим рівнем податкової віддачі по податку на прибуток.


Також за співробітниками Головного відділу податкової міліції ДПІ в м. Суми закріплені 17 СПД – великі платники податків для проведення відповідних заходів щодо підвищення податкової віддачі. Особливу увагу звертають податківці на юридичну і фактичну адресу СПД, оскільки є такі, що мають невизначене місцезнаходження. Саме такі юридичні особи після перевірок виявляються фіктивними.

За результатами розпочатої роботи по операції "Бюджет" податкові міліціонери вже встановили місцезнаходження 26 підприємств. Відтак, кількість  ризикових підприємств в реєстрі платників ПДВ у квітні 2010 року зменшено на 25 суб’єктів господарської діяльності.