№ 11 (218):

Корисне та красиве

Новини

Троянди та ікра - красиве і кориснеЧервона ікра й саджанці троянди - такими виявилася останніми "трофеї" працівників Головного відділу податкової міліції Державної податкової інспекції в м. Суми в ході проведення широкомасштабної операції "Щит", котру здійснено у квітні 2010 року. Операцію проводить податкова міліція, і вона покликана поставити заслін проходженню контрабандних товарів в Україну, зокрема, брендових.

Так, нещодавно сумські податкові міліціонери вилучили з незаконного обігу зернисту лососеву ікру. Ікра знаходилася в баночках по 140 г кожна виробництва Російської Федерації із Сахалінської області. Загальна кількість баночок становила 6696 штук, що становить 937,4 кг. Орієнтовна вартість делікатесу – 482,113 грн. Вантажівка, у якій знаходилася ікра, теж вилучена.


Цікавим безхазяйним майном стали саджанці троянди, які були знайдені податківцями. І теж в прикордонній смузі. Загальна вартість саджанців склала 7 тис. грн. Їх передали на реалізацію, оскільки це швидкопсувний продукт.