№ 11 (218):

Викрадення "Москвича"

Актуалії

Викрадачі "Москвича" зустріли даїшниківЗ початку 2010 року по квітень місяць на території Сумської області було скоєно 19 незаконних заволодінь автомототранспортом, з них розшукано 9.

В обласному центрі на проспекті Курському, вночі 25 квітня, був викрадений автомобіль Москвіч 412. Два молодика побачили біля  будинку  припаркований автомобіль, вирішили покататись. На диво їм вдалося завести стареньку автівку ключами, які явно не підходили до замка запалювання. Пального в баку вистачало на заміську подорож, тож два друга вирушили на зустріч пригодам. Загородній вояж продовжувався майже 30 км.Поблизу села Кекіно Сумського району,  вони побачили патрульну машину ДАІ, та різко зїхали до обочини. Працівники ДАІ підїхавши до москвіча побачили, що два хлопця намагаючись бути непомітними, лягли на підлогу. Як виявилось водій москвича не мав водійського посвідчення та жодного документу на автомобіль, йому ще не виповнилось навіть 18 років.


Після встановлення особистості юнаків виявилось, що попри юний вік вони вже притягувались до кримінальної відповідальності і теж за крадіжки: один за крадіжку металобрухту, інший поцупив мобільний телефон. По факту викрадення автомобіля встановлюються всі обставини скоєння злочину.

СЗГ УДАІ в Сумській області