№ 21 (228):

Сумчанка продавала одеситок у рабство

Новини

Торгівців людьми затриманоСпівробітники відділу по боротьбі зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, ГУ МВС в Одеській області затримали 44-річного іноземця, його колишню дружину, 26-річну громадянку Казахстану та її 30-річну подругу з Сум за підозрою в організації, на території нашої держави каналу постачання українських жінок під виглядом танцівниць в нічні клуби Лівану з метою їх подальшої сексуальної експлуатації.

Як повідомляє відділ зв'язків із громадськістю ГУ УМВС в Одеській області, 7 липня 2010 року колишня сім'я прибула до Одеси і, зустрівшись з сумської спільницею, склала план своїх дій.

Сумчанка виявилася комунікабельною дівчиною і, використовуючи деякі психологічні прийоми на тлі важкого матеріального становища одеситок, завербувала чотирьох дівчат у віці від 22-х до 34-х років для роботи за кордоном. Переконавшись, що дівчата повністю готові, вона передала їх в руки ліванця і його колишньої пасії.Довівши справу до кінця, члени угруповання вирішили залишити територію України, однак в останній момент було затримано - на залізничному вокзалі та в аеропорту Одеси.

Слідчий відділ одеської міліції порушив за даним фактом кримінальну справу за ч.2 ст. 149 "Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини" КК України.