№ 22 (229):

Конопля під конюшиною

Новини

Ма-ма-ма-марихуана - это не крапива, не бери ееДо дільничного інспектору міліції надійшла оперативна інформація від мешканців с. Буймерівка, що невстановлений автомобіль марки ВАЗ їздить по селу, а водій цього автомобіля з двома приятелями розпитували у селян де можна придбати наркотичну сировину, а саме коноплю.

На автодорозі з с. Станова Тростянецького району в напрямку м. Тростянець, спільними заходами працівників Тростянецького райвідділу міліції та співробітниками ДАІ було зупинено автомобіль ВАЗ 2101 жовтого кольору, в якому на задньому сидінні даного автомобіля виявлена та вилучена чорна сумка, що була схована під скошеною конюшиною.У сумці знаходилось 3 кг. сирої рослини коноплі. При додатковому, особистому обшуку водія та пасажирів транспортного засобу, було виявлено та вилучено речовину рослинного походження у подрібненому стані з характерним запахом коноплі, масою 10 гр.


За словами власника речовини, він зберігав та перевозив коноплю без мети збуту, тільки для власного споживання.

За даним фактом проводиться подальша перевірка, вирішується питання про порушення кримінальної справи згідно із ст. 309 ч. 2 Кримінального Кодексу України.