№ 22 (229):

Державтоінспекція день за днем

Новини

Водії та пішоходи будьте взаємоввічливіЗа добу 10 серпня 2010 в Сумській області було скоєно – 510 порушень правил дорожнього руху. Затримано водіїв які керували автомобілем у стані алкогольного сп’яніння – 50. За перевищення швидкості складено – 139 протоколів. Зафіксовано 53 порушень правил дорожнього руху пішоходами. Поставлено на штраф майданчик автомототранспорту 36, з них скутерів 17.


Шостка

Працівниками Шосткінського відділу ДАІ зупинений автомобіль CHEVROLET-TACUMA, у водія якого вилучено посвідчення водія яке має ознаки підробки. В цьому ж автомобілі знайдено та вилучено вогнепальну зброю, пістолет "Армініус" та 20 малокалібених паторонів.

Тростянець

У м. Тростянець на вул. Червоноармійська, зупинений автомобіль ГАЗ-3307. При перевірці документів виявлено, що у шляховому листі печатка медичного огляду невстановленого зразка (втратила чинність).

Конотоп

Працівниками ДАІ на полі легального посіву маку в с. Сім`янівка затриманий мешканець м. Шостка, 1988 року народження, у якого  вилучено 584 гр. макової соломки.