№ 25 (232):

До дня нафтовиків та газовиків

Актуалії

У вересні відзначають своє професійне свято працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Нафтогазовидобувний комплекс нашої області, який складається з підприємств Охтирського, Роменського та Липоводолинського районів, вносить значний вклад у розбудову економіки нашого регіону.

Підприємствами нафтогазовидобувного комплексу нашої області здійснюється повний комплекс з пошуку та розробки родовищ вуглеводнів, буріння експлуатаційних свердловин, облаштування та розробка нафтогазоконденсатних родовищ, переробка газу і газового конденсату, виробництво зрідженого газу, дизельного пального, мазуту топкового.За даними Головного управління статистики у Сумській області за 2009 рік видобуток нафти по Україні склав 2,9 млн.т, з них 45% припадає на Сумську область. Крім того, видобуток газу природного та газового конденсату становить відповідно 5% та 17% загальнодержавних показників.

Вагомий внесок, безумовно, належить підприємствам НГВУ «Охтирканафтогаз», Качанівському ГПЗ та Охтирському управлінню бурових робіт, що входять до складу ВАТ «Укрнафта», а також ТОВ «Лебединський нафтомаслозавод», яке виробляє масла мастильні для автомобілів.

То ж щиро вітаємо працівників нафтогазовидобувного комплексу з професійним святом і зичимо їм міцного здоров’я та нових трудових звершень у їх нелегкій праці.