№ 1 (237):

Чотири машини потрапили у дорожньо-транспортну пригоду

Новини

Унаслідок зміни погодних умов на дорогах Сумської області  у лютому 2011 року спостерігається нашарування снігу. Слизька дорога, сніг, ожеледиця —  це ті чинники, котрі збільшують гальмівний шлях транспортного засобу в кілька разів. Державтоінспекція Сумської області звертається до учасників дорожнього руху з проханням бути максимально уважними та обережними на вулицях та автошляхах області. 9 лютого 2011 року в м. Суми сталося дорожньо-транспортна пригода за участю відразу чотирьох автомобілів.Автомобіль Renault Magnum з напівпричепом близько 17:15 рухався по вулиці Роменській у бік центру міста. Перед ним у попутному напрямку рухалась інша вантажівка, яка почала гальмувати. Дистанція між автомобілями була незначна. Водій останнього не зміг вчасно загальмувати, що призвело до зіткнення вантажівок. Зіткнення було досить потужним, інерційного шляху вистачило що б зіткнення відбулось з третім автомобілем Рута, яка в свою чергу зіткнулась з четвертим автомобілем тієї ж марки. Водій, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду пояснив, що рухався нешвидко, просто на дорозі ожеледь.

На щастя, унаслідок дорожньо-транспортної пригоди тілесних ушкоджень ніхто не отримав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень. На водія автомобіля Renault Magnum складено адміністративний протокол за порушення вимог правил дорожнього руху України, стосовно дотримання безпечної дистанції руху.

Тож, шановні водії дотримуйтеся дистанції, при виборі швидкості руху враховуйте погодні умови, чітко дотримуйтеся вимог Правил дорожнього руху та дорожніх знаків.