№ 1 (237):

На Сумщині викрили контрабандистів

Новини

Контрабандистів затриманоПрокуратура Сумської області у серпні 2011 року порушила карну справу щодо трьох осіб, які в складі організованої групи вчинили ряд злочинів, які кваліфікуються ч.3 ст.28, ч.2 ст.201, ч.3 ст.28, ч.3 ст.212, ч.2 ст.358, ч.3 с.358 Карного кодексу України.

Створили групу влітку 2009 року житель Києва Д. і невстановлений в ході досудового слідства громадянин Республіки Польща, який є власником фірми-перевізника. До складу групи увійшли і були активними її учасниками житель Глухова Н. і киянин С. (уродженець Сумської області).У період з жовтня 2009 до вересня 2010 рр. вони незаконно перемістили контрабандним шляхом на митну територію Україну через митні пости "Шегині", "Рава-Руська" та "Ягодин" 22 партії товарно-матеріальних цінностей, вартість яких, за висновками судових товарознавчих експертиз, становить понад 58 млн. грн.

Дані особи, діючи умисно, ухилилися від сплати податків, зборів та обов'язкових митних платежів на загальну суму майже 15 млн. грн., тобто в особливо великих розмірах.

Зловмисники використовували підроблені транзитні документи, печатки та штампи державних органів та установ, які здійснюють контроль за переміщенням вантажів через державний кордон України, мали налагоджені корумповані зв'язки із співробітниками Державної митної служби України.

Членам організованої групи пред'явлено обвинувачення, щодо них обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, повідомила прес-служба прокуратури Сумської області.Варто також почитати:

Петропавлівська площа

К Новогоднему столу

Анекдоты о туристах

Шановний Президенте України!