№ 1 (237):

"Іван Кожедуб" відправився в перший рейс, або знущання Південної залізниці

Новини

Південна залізниця продовжує збиткуватися над сумчанами2 вересня 2011 року з Харківського вокзалу урочисто відправили у перший рейс іменний потяг "Іван Кожедуб" сполученням Харків — Суми — Москва.

Поїзд назвали на честь легендарного льотчика часів Великої Вітчизняної війни, найрезультативнішого льотчика-винищувача в авіації союзників антигітлерівської коаліції, тричі Героя Радянського Союзу, Маршала авіації Івана Кожедуба.

Потяг "Іван Кожедуб" складається з 12 вагонів, включаючи вагон-ресторан. Його підготовкою в рейс займалися чотири структурні підрозділи Південної залізниці: зашпатлювали і пофарбували вагони, налагодили і провели тестові випробування всіх систем електрозабезпечення, оформили інтер'єр."Пуск цього поїзда спеціально приурочили до Дня міста Суми, який святкується 2 вересня, в день його звільнення від фашистських загарбників. І  урочисті заходи пройшли не тільки на харківському вокзалі, але і на вокзалі в Сумах", — йдеться в повідомленні прес-служби Південної залізниці.

Слід зазначити, що керівництво Південної залізниці систематично скорочує поїзди, що формуються у Сумах. І навіть святковий потяг до Дня Сум харківського формування, та ще й з реконструйованих вагонів, що виглядає як цинічне знущання над сумчанами.Варто також почитати:

К Новогоднему столу

Анекдоты о туристах

Шановний Президенте України!

Нетверезі водії – вбивці