№ 1 (237):

У Конотопі облаштують сучасний пологовий будинок

Новини

Найкраще дітям?На Сумщині активно модернізують медичну галузь. Після відкриття в області двох сучасних діагностичних центрів — у Сумах і Шостці, влада взялася за пологовий будинок у Конотопі.

Тому на місці 20-річного довгобуду з'явиться сучасний багатопрофільний медичний заклад.

"Нарешті ми дочекалися, що такі обстеження, як томографія, мамографія на вищому рівні можна буде проводити в Конотопі — не потрібно їхати в Київ, Харків — це дуже зручно і це перспектива. Спасибі губернатору, що він пообіцяв і дотримав свого слова", — каже лікар-травматолог Контопскоі ЦРЛ Віктор.Зараз на об'єкті триває ремонт — до кінця 2011 року утеплять фасад, вставлять вікна, зведуть дах, прокладуть каналізацію та мережі водопостачання. З обласної скарбниці на будівництво виділили 15 мільйонів гривень, з міського бюджету Конотопа — ще 110 тисяч.


"Тут буде діагностичне відділення, яке буде мати такий самий набір як діагностика в Сумах, Охтирці та Шостці — томограф, мамограф, рентген цифровий на 3 робочих місця та обладнання не нижче "Сіменс", — говорить голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь.

Якісна медицина повинна бути доступною для кожного, переконаний губернатор. Для цього в регіоні планують створити Госпітальні округи з центрами в містах обласного значення. У кожному побудують сучасні медустанови європейського рівня.Варто також почитати:

Сезонні "викиди"

Сидіть дітки в холоді... будете здорові

З історії Сумських площ. Іллінська площа

Бюджет міста Суми реально міг би становити 500 000 000 гривень