№ 8 (245):

Підприємство "Знак" підтвердило свій статус

Новини

Найбільший світовий виробник банківських карт - «Знак», ТОВ (учасник консорціуму «ЄДАПС») пройшов щорічну сертіфікацію на відповідність вимогам фізичної безпеки MasterCard для виробників пластикових карт. Аудит на українському підприємстві «Знак» проводила авторитетна міжнародна аудиторська компанія.

За результатами аудиту, підприємство повністю відповідає стандартам фізичної безпеки міжнародної платіжної системи MasterCard.

Перевірка підтвердила, що виробничий комплекс, створений на підприємстві «Знак», дозволяє організувати виготовлення карт з дотриманням всіх світових стандартів якості і безпеки. Це означає, що неможливо вкрасти, скопіювати або отримати будь-який інший несанкціонований доступ ні до самих карт, ні до інформації, що зберігається на них.


Аудитори зазначили, що співробітники підприємства «Знак» показали відмінні знання вимог безпеки платіжної системи MasterCard, а також високо оцінили систему контролю доступу в зону, де виробляються платіжні карти - вона передбачає ідентифікацію особистості за чотирма біометричними параметрами. Такого немає у більшості інших вендорів цієї платіжної системи.

У звіті аудиторів також зазначено, що підприємство сертифіковане Visa і має сертифікат ISO 27001. Планова сертифікація за цим міжнародним стандартом відбулася восени 2011 р. Міжнародна компанія Bureau Veritas, яка проводила аудит, підтвердила: система інформаційного менеджменту, яка функціонує на підприємстві, повністю відповідає суворим міжнародним вимогам.Також перегляньте:

День святоi великомученицi Катерини

Правильний режим харчуванняя на роботі

"Гаряча" лінія для сумчан

На Сумщині відзначили 120-річчя А. Макаренка