№ 8 (245):

На оренду сумського аеропорту є реальні претенденти?

Новини

На право довгострокової оренди сумського аеропорту вже претендують декілька іноземних компаній. Раніше про свій намір взяти в оренду аеропорт і вкласти в його модернізацію до 700 мільйонів гривень заявило дочірнє підприємство компанії Shanti Capital Ltd (Великобританія). Крім того, аеропортом зацікавилася чеська компанія. Про це на брифінгу 13 березня 2012 року повідомив голова Сумської областної державної адміністрації Юрій Чмир.

За словами Юрія Чмиря, раніше заявлена як орендар аеропорту компанія "Шанті", на відміну від своїх чеських конкурентів, поки не надала чіткого плану розвитку аеропорту."Чехи вдало працюють в Гомелі, в Білорусі, і готові здійснювати пасажирські авіаперельоти в Європу. Я б хотів, щоб у нас працювали і британці, і чехи. Я б не поспішав віддавати в оренду аеропорт, щоб зробити це з максимальною вигодою для Сумської області. Нехай за право оренди буде конкуренція", - зазначив губернатор.

Обласна влада не виключає, що сумським аеропортом можуть зацікавитися і китайські інвестори.

Підприємство "Аеропорт Суми" протягом останніх 15 років здійснює лише поодинокі чартерні рейси. Злітно-посадочна смуга потребує негайної реконструкції, зношеність основних фондів становить 90%. Керівництво області пропонує інвесторам не тільки налагодити пасажирські перевезення, але і створити на базі аеропорту транспортно-логістичний центр, розвивати його інфраструктуру.Також читайте:

Свобода слова - товар на продажу?

Ідеї створення у Сумах «Українського Дому»: нема куди вселитись

Продукти мають бути безпечними

Сумщина до зими готова