№ 9 (246):

Національний Кубок шкільного футболу ЄВРО -2012

Новини

20 березня 2012 року в усіх регіонах України офіційно стартує І етап Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012. У цей день відбудеться оголошення учасників змагань та проведення жеребкування І етапу Кубку. Районні турніри розпочнуться у суботу – 24 березня, а завершаться – 1 квітня.

Національний Кубок шкільного футболу ЄВРО-2012 проводитиметься за олімпійською системою. Участь у першому етапі змагань братимуть команди загальноосвітніх навчальних закладів, які мають в своєму складі школи ІІІ ступеня, на добровільних засадах. Футбольні матчі першого етапу проводяться на  відкритих футбольних полях, що мають такі розміри: довжина від 90 м до 120 м, ширина від 45 м до 60 м. Тривалість гри: два тайми по 30 хвилин з перервою 15 хв. Арбітраж матчів здійснюватимуть вчителі фізичної культури, громадські активісти, у тому числі старшокласники, які пройшли навчання на семінарах футбольних арбітрів.Команди-учасниці Кубку району (міста) нагороджуватимуться грамотами та дипломами. Команда-переможець здобуде право представляти район (місто) на ІІ етапі Кубка.

Нагадаємо, що в Україні створено Всеукраїнський оргкомітет Національного Кубку шкільного футболу України ЄВРО-2012, який очолив Віце-прем’єр-міністр – Міністр інфраструктури Борис Колесников. Організатор Національного Кубку – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту за підтримки Федерації футболу України.

Наймасовіший в історії України футбольний турнір серед учнів середніх навчальних закладів проводитиметься вперше і приурочений фінальному турніру чемпіонату Європи-2012. Передбачається, що участь у заході візьме понад 300 тисяч школярів, які зможуть відчути себе безпосередніми учасниками чемпіонату Європи. Вирішальний матч турніру пройде на НСК «Олімпійський» − арені майбутнього фіналу ЄВРО-2012.

Запрошуємо вболівальників та представників засобів масової інформації відвідати змагання в усіх регіонах країни. Про місця проведення І етапу Кубку та детальну інформацію можна дізнатися в районних (міських) відділах (управліннях) освіти.Ще варто почитати:

Громадські організації без дому

Ніхто не знає Степана краще за мене...

День національної гідності

Демографічна ситуація на Сумщині