№ 10 (247):

Тігіпко пропонує узаконити невиплати зарплат стажерам

Новини

Кабінет Міністрів України (КМУ) у новому проекті закону "Про зайнятість населення" пропонує ввести норму, згідно з якою оплата стажування студентам ВНЗ і учням ПТУ не буде обов’язковою.

Про це чинний міністр соціальної політики повідомив у ході недавнього брифінгу.

– Ми впроваджуємо стимули для стажування студентів та учнів ПТУ до шести місяців. Роботодавець за згодою сторін може бути звільнений від виплати заробітної плати у період стажування. Сьогодні це забороняє українське законодавство. Якщо беруть людину на роботу, їй обов’язково повинні платити зарплату.Але молодій людині дуже часто вигідно просто отримати досвід навіть без виплати зарплати. Це підвищить її конкурентоспроможність на ринку праці. Тому ми пропонуємо ввести таку норму, – пояснив соціальний міністр.

Крім того, уряд пропонує у трудовій книжці в обов’язковому порядку робити запис про проходження стажування студентом, "що буде свідчити про досвід роботи".

– Роботодавець може виплатити заробітну плату за період стажування, але при цьому звільняється від єдиного соціального внеску, – уточнив С. Тігіпко.Варто ще переглянути

Кабмін планує піаритись у прямому ефірі

Якісна продукція матиме товарний знак

Нетверезі водії – вбивці

Анекдот, анекдот, анекдот...