№ 15 (252):

Свято Перемоги об’єднує людей

Актуалії

Урочистості, присвячені 67-й річниці Великої Перемоги, на Сумщині відвідали тисячі людей. Головною подією в області став мітинг-реквієм "У святому мовчанні над вічним вогнем" біля Меморіалу Слави в Сумах. Вклонитися пам'яті загиблих солдат до пам'ятника прийшли цілі родини, школярі, студенти, представники обласної та міської влади, духовенство, ветеранські та громадські організації.

"Ми з вами зобов'язані пам'ятати, що цей день подарувало нам те покоління, яке ми сьогодні називаємо ветеранами. Ці люди подарували нам життя. Багато загинули смертю хоробрих за нас з вами. Я хочу, щоб ми завжди пам'ятали про їх великий подвиг. Це приклад того, як треба боротися за мир", — сказав на відкритті мітингу-реквієму голова Сумської обласної державної адміністрації Юрій Чмир.Юрій Чмир зазначив, що сьогодні держава робить все, щоб вирішувати проблеми ветеранів: "Вони чекають нашої допомоги. З кожним днем  ветеранів стає все менше і менше, але пам'ять про їхню мужність з кожним днем усе міцнішає. Президент України Віктор Янукович вирішує багато питань у соціальній сфері. Так, у травні ветеранам вже збільшені разові виплати. До 15% збільшені пенсії учасникам бойових дій, ветеранам і дітям війни".

Підполковник запасу, танкіст, 86-річний сумчанин Дмитро Зоренко вважає, що святкування Дня Перемоги необхідно як ветеранам, так і новому поколінню: "Я радий, що люди оцінили наш подвиг. Мене переповнюють емоції! На війні було багато важкого, але найважчим, напевно, був час, коли до перемоги залишалися лічені дні".

Після урочистого параду вдячні сумчани поклали квіти до підніжжя монументу.

Крім параду і покладання квітів, в Сумах відбувся унікальний концерт "Любов, що перемогла війну". Це літературно-музична програма, яку приготували і провели представники Агентства творчих подій і громадської організації "Сумський обласний ресурсний центр". На концерт були запрошені не тільки ветерани і люди старшого віку, але й молоде покоління. Організатори стверджують, що метою заходу було показати, наскільки свято важливе для всіх людей, наскільки День перемоги об'єднує покоління.Також можна почитати:

Вплив паління

Підприємці! Читайте, програмні документи!

Спекулянти на здоров’ї

Тисячолітня Україна: Український Рим