№ 27 (264):

Податкова тримає руку на пульсі

Актуалії

Гаряча лініяЗ метою забезпечення оперативного реагування на повідомлення громадян про неправомірні дії або бездіяльність працівників податкових органів України, створено сервісну службу «Пульс податкової».

Згідно зведених статистичних даних по Україні, три з чотирьох звернень платників на гарячу лінію  опрацьовуються протягом однієї доби. Решта - не довше двох днів.

Практика свідчить, що "Пульс" став якісним каналом як зовнішньої комунікації - між платниками та податківцями, так і комунікації внутрішньої - задля оперативного реагування на скарги вживаються додаткові заходи всередині структури податкового органу.    На початок серпня на сервісну  службу  «Пульс податкової» Державної податкової інспекції у м. Сумах надійшло 6  заяв:  1 -  на   дії  інспектора  щодо безпідставного нарахування штрафних санкцій, 1  -  щодо  видачі свідоцтва  про сплату єдиного податку,  2  – щодо діяльності   ДПІ  у м. Сумах, 2 – щодо отримання податкової знижки.

Питання, що надійшли до податкової інспекції обласного центру вирішені в повному обсязі, надані вичерпні та якісні відповіді у законодавчо визначений час. Претензій від платників податків щодо вищезазначених  питань не надходило.

Нагадуємо, номер телефону "Пульсу податкової" (044) 284-00-07

Працює лінія цілодобово: з 8.30 до 19.30 інформацію про неправомірні дії податківців приймають оператори, у неробочий час для Вас працює інтерактивний відповідач.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПІ у м. СумЧитайте ще:

Виробництво на Сумщині за січень-травень 2010 року

Заява Сумської обласної державної адміністрації

Правоохоронці захищають сільгоспвиробників

Всеукраїнський рейд задля безпеки дітей

Чому було обрано Республіканську Християнську партію?

Житла в Сумах побільшало