№ 30 (267):

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості — 2012

Актуалії

НафтопровідКожного року на початку вересня своє професійне свято відмічають працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

На показники промисловості нашого регіону суттєво впливає діяльність нафтогазовидобувного комплексу області, до складу якого входять підприємства Охтирського, Роменського та Липоводолинського районів.

Підприємствами  добувної промисловості та нафтоперероблення нашої області здійснюється повний комплекс робіт з пошуку та розробки родовищ вуглеводнів, буріння експлуатаційних свердловин, облаштування та розробки нафтогазоконденсатних родовищ, переробки газу і газового конденсату, виробництва зрідженого газу, дизельного пального, мазуту топкового.За даними Головного управління статистики у Сумській області за січень–липень 2012 року видобуток нафти по Україні склав 1,4 млн.т, з них більше 40% припадає на Сумську область. Крім того, видобуток газу природного та газового конденсату становить відповідно майже 3% та 13% загальнодержавних показників.

Вагомий внесок, безумовно, належить підприємствам НГВУ «Охтирканафтогаз», Качанівському ГПЗ та Охтирському управлінню бурових робіт, що входять до складу ПАТ «Укрнафта».

У липні 2012р. в нафтогазовій та нафтопереробній промисловості Сумської області було зайнято 5,3 тисячі осіб, або 7,3% від числа зайнятих у промисловості регіону.

Заробітна плата працівників нафтогазовидобувного комплексу в липні 2012 складала в середньому 4215 грн., що більш ніж на третину перевищує заробітну плату у промисловості (3017 грн.) та в 1,6 раза – відповідний показник по економіці області (2685 грн.).Також можна почитати:

Харчова безпека - нагальне питання для України

Дорожньо-транспортні пригоди на Сумщині 23 січня 2011 року

Про окозамилювальний Сумський міський статут

Філіал УАБС функціонуватиме в Севастополі