№ 30 (267):

Закордонні українці отримуватимуть сучасний паспорт

Новини

Закордонний паспортКонсорціум «ЄДАПС», у рамках виконання контракту з Міністерством закордонних справ України, завершив перший етап робіт з інтегрування дипломатичних представництв та консульських установ України за кордоном з Державною інформаційною системою реєстраційного обліку фізичних осіб та їх документування (ДІС).

У рекордно короткі терміни програмно-технічні комплекси були встановлені в 23-х закордонних дипломатичних установах України, в яких оформляється близько 80% всіх паспортних документів громадян України, які проживають за кордоном.

Українці, які живуть в інших країнах, отримали можливість оформляти паспорт нового покоління замість застарілого документа з вклеєною фотографією.Державна інформаційна система забезпечує централізоване оформлення паспортів громадян України для виїзду за кордон, реалізована на найвищому технологічному рівні та дозволяє швидко перейти на оформлення електронних (біометричних) закордонних паспортів.

До кінця 2012 року передбачається встановлення програмно-технічних комплексів у всіх дипломатичних представництвах України.Варто ще переглянути:

Полювали на продукти

Навіть Діди Морози податки сплачують

Чому пенсійних грошей не вистачає

Про заснування міста Суми - 2